Partneři
pořadatelem festivalu je MČ Praha 4

Festival podpořili

Kytary.cz

Stránka Kytary.cz poprvé naběhla v roce 2000 a historicky první zákazník tehdy provedl svůj nákup. Dnes mají Kytary.cz tři kamenné prodejny, rozsáhlé logistické centrum, odbavují objednávky od stovek zákazníků denně a jsou jednička na českém trhu. Kytary.cz provozuje ryze česká společnost AUDIO PARTNER s.r.o. 

www.kytary.cz


Magistrát hl.m. Prahy

Projekt finančně podpořil Magistrát hl.m. Prahy v rámci Programů na podporu aktivit integrace cizinců na území hl. m. Prahy pro rok 2016.

www.praha.eu

Ministerstvo vnitra ČR

Akce je pořádána v rámci projektu Žijeme na čtyřce společně 2017 na integraci cizinců spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

https://www.mvcr.cz/

 Integrační centrum Praha, o.p.s.

Integrační centrum Praha o. p. s. je nezisková organizace, která poskytuje bezplatné služby cizincům ze zemí mimo EU a pomáhá jim tak v integraci do české společnosti. Na stánku Integračního centra Praha se můžete těšit na interkulturní kvízy a rodiče s dětmi si mohou přijít vyrobit vlajku některé cizí země. Pracovníci ICP Vám také rádi přiblíží činnost organizace a budou Vás informovat o nadcházejích akcích.

www.icpraha.com

Centrum Narovinu

 Zastavte se na stánku Centra Narovinu. Těšit se můžete na výstavu fotografií s africkou tématikou, Férový obchůdek (káva, čaj, šperky, mastkové zboží atd.) - dovoz zboží přímo z Keni bez prostředníků a workshopy s africkou tématikou pro děti i dospělé.