The Lazy Bones 17:00

03.05.2017

Jsme alternativní hudební skupina The Lazy Bones. Naší tvorbou, stylovou jedinečností a inovativním přístupem se řadíme mezi žánrové solitéry.

Kromě koncertování na klubové scéně a domovské scéně v Indian Open Air Stage v dnes již bývalém Kempu na Žižkově, podnikáme i další nejrůznější projekty.

V tomto roce se nám podařilo uspět v celostátní talentové soutěži o účast na hudebním festivalu Slunovrat 2017. K vítězství přispělo i nově vydané EP LB 2017. Na Slunovratu budeme účinkovat, kromě jiných, vedle Richarda Millera, bratří Ebenů a dalších.

Jedním z chystaných projektů je akce "Happening v přístavu", který se bude konat 6. května 2017 v pražském holešovickém přístavu. Pro veřejnost živě zahrajeme na starém pontonu zakotveném na řece Vltavě. Budeme přitom grilovat, slavit, pít a tančit. Chceme tak propojit oblíbené garden party s originálním prostředím industriální zóny holešovického přístavu, dobré hudby, jídla a pití a oživit tak pražskou kulturní scénu originálním projektem.

Naším cílem je vybudovat stabilní základnu fanoušků a komunitu přátel. Pomocí vlastní image si vytvořit unikátní prostor ve veřejných médiích. Formou podobných happeningů v otevřených prostorách chceme spolupracovat například s food trucky a jinými dnes trendy nomádskými artisty. Holešovický happening se bude natáčet a vznikne z něj komerční videoklip pro media.