Partneři
pořadatelem festivalu je MČ Praha 4

Festival podpořili

Kytary.cz

Stránka Kytary.cz poprvé naběhla v roce 2000 a historicky první zákazník tehdy provedl svůj nákup. Dnes mají Kytary.cz tři kamenné prodejny, rozsáhlé logistické centrum, odbavují objednávky od stovek zákazníků denně a jsou jednička na českém trhu. Kytary.cz provozuje ryze česká společnost AUDIO PARTNER s.r.o. 

www.kytary.cz


Magistrát hl.m. Prahy

Projekt finančně podpořil Magistrát hl.m. Prahy v rámci Programů na podporu aktivit integrace cizinců na území hl. m. Prahy pro rok 2016.

www.praha.eu

Ministerstvo vnitra ČR

Akce je pořádána v rámci projektu Žijeme na čtyřce společně 2017 na integraci cizinců spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

http://www.mvcr.cz/

Ukrajinsko Evropská Perspektiva

UEP je mezinárodní nevládní organizace založená v roce 2011. Podporuje integraci Ukrajiny do EU, usiluje o rozvoj kulturní, obchodní a ekonomické spolupráce mezi Ukrajinou a EU. Realizuje také humanitární projekty na podporu Ukrajiny a sjednocení Ukrajinců žijících v ČR.

www.u-e-p.euINFO-DRÁČEK, z.s.

Hlavním cílem spolku INFO-DRÁČEK z.s. je kulturní integrace Vietnamců do majoritní společnosti. Spolek v rámci projektu Daruj dřeň, daruješ život oslovuje možné asijské dárce kostní dřeně. Pro děti sekce INFO-DRÁČEK pro děti organizuje příměstské tábory, poznávací výlety a různé aktivity pro jejich úspěšný vstup do předškolních a školních zařízení.

www.info-dracek.cz


AFS Mezikulturní programy 

Zabývá se mezikulturním vzděláváním. Na stánku se tak můžete seznámit s příběhy českých středoškoláků, kteří studovali v zahraničí nebo naopak zahraničních studentů, kteří tráví několik měsíců v Česku. Chodí zde do místních škol, učí se v češtině a žijí v českých hostitelských rodinách.


Poradna pro integraci

Poradna bude prezentovat své služby sociálního poradenství pro cizince, které jsou její doménou. Dále se mohou návštěvníci dozvědět informace o našich sociálně-aktivizačních službách pro rodiny s dětmi a více o interkulturních večerech a dalších akcích, které pořádáme nejen pro cizince.

 Integrační centrum Praha, o.p.s.

Integrační centrum Praha o. p. s. je nezisková organizace, která poskytuje bezplatné služby cizincům ze zemí mimo EU a pomáhá jim tak v integraci do české společnosti. Na stánku Integračního centra Praha se můžete těšit na interkulturní kvízy a rodiče s dětmi si mohou přijít vyrobit vlajku některé cizí země. Pracovníci ICP Vám také rádi přiblíží činnost organizace a budou Vás informovat o nadcházejích akcích.

www.icpraha.com

Centrum Narovinu

 Zastavte se na stánku Centra Narovinu. Těšit se můžete na výstavu fotografií s africkou tématikou, Férový obchůdek (káva, čaj, šperky, mastkové zboží atd.) - dovoz zboží přímo z Keni bez prostředníků a workshopy s africkou tématikou pro děti i dospělé.