Market a gastro

PIVOVAR KAIL

I letos se můžete těšit na výborné pivo z domácího minipivovaru. Pivovar Kail je malý rodinný pivovar založený 2017

Widya Fahmaani Sykorova - indonéská kuchyně

Indonesie je ohromná země s více než 130 miliony obyvatel žijících na velkých i malých ostrovech. Během svého vývoje vstřebávala mnoho cizích kulturních vlivů. Patrný je vliv čínský, indický ale i arabský a pozdější holandský a španělský.


 Pochoutky z Nigerie

Nigerisjká kuchyně je velmi bohatá, protože každá etnická skupina vaří trošku jinak. Všechny používají hodně koření, bylinek, palmového oleje, arašídového oleje a chilli. Rýže je základní potravinou. Vařit pro vás bude Kate Korová. 


Jak chutná Ukrajina?

Poznáte, jak chutná Ukrajina - opravdové pochoutky z ukrajinských jídel a nápojů: gorilka a domácí pálenky, nealkoholický kvas, boršč, varenyky, holubci(zelní závitky), slané palačinky, maso a uzeniny, po domácku nakládané zelí a okurky a jiné mňamky, které určitě potěší i ty nejmlsnější jazýčky. 


Punjab Bistro

Výborná indická kuchyně: Tikka masala , chana masala,samosa,pokora,mango lassi,papadum 


Kafekolo

Kafekolo je unikátní vysoce inovativní a plně integrovaná mobilní eko-kavárna nabízející prvotřídní kvalitu kávy. Svým stylem přípravy kávových nápojů navíc přináší zcela exkluzivníbaristický zážitek - čerstvá káva se umele šlapáním do pedálů kola a poté extrahuje ručně stlačením páky kávovaru.

​Vaše oblíbené espresso, cappuccino či caffé latte vám tak naši baristé doslova "vyšlapou" před očima.


Limonády Aquanika

Tradiční ruské limonády v moderním a originálním designu. Řada nejpopulárnějších příchutí, bez konzervačních látek. 


Sweetcakes

Jsme maličká cukrárna a kavárna na Praze 4. Každý den se snažíme naplnit náš sen - připravovat nejen krásné a velice chutné zákusky, ale se všemi našimi výrobky předat i kousek radosti a štěstí. Neustále hledáme v cukrářském světě nové inspirace i a proto v našem sortimentu nejdete jen ty nejlepší zákusky z různých koutů světa! Milujeme a vyrábíme tradiční ruské sladkosti (mraveniště, ptačí mléčko,...), našemu zájmu neuniká ani francouzská kuchyň (eclairs, macarons, quiche,...) a fascinující moderní evropské i mussové dezerty.


Mr Grill Peru 

Peruánské speciality na grilu pro milovníky masa :-)


Bachtale, z.s.

 Romský catering a bižuterie


Ovocné nanuky FruTeAMa

Ručně dělané nanuky z čerstvého bio ovoce slazené pouze přírodně. Bez lepku, bez cukru, bez laktózy a bez chemie. Až 100% ovoce. Každý nanuk je originál :-)